Z nami sprzedasz
swoją nieruchomość

Umowa na wyłączność to nowoczesne narzędzie, dostosowane do aktualnych realiów runku nieruchomości, w których najważniejsza jest jakość usługi, czas, profesjonalizm oraz wysokie standardy etyczne.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem całego procesu sprzedażowego oraz samej transakcji czuwa licencjonowany pośrednik, posiadający ubezpieczenie OC. Dbamy o każdy aspekt, od początku do końca

Doświadczenie

Ponad 27 lat doświadczenia w branży oraz państwowa licencja pośrednika nieruchomości gwarantują doskonałą znajomość rynku nieruchomości oraz najwyższy poziom świadczonych usług

Wypełnij formularz
a my zajmiemy się resztą

Minimum formalności

Wiemy jak cenny jest czas. Współpraca "na wyłączność" ogranicza formalności do minimum. Nie musisz już kontaktować się z wieloma pośrednikami, przekazując kolejny raz te same informacje. Podpisujesz tylko jedną umowę, a my zajmujemy się resztą. Służymy pomocą od początku do końca procesu sprzedażowego, gwarantując przy tym najwyższy poziom świadczonych usług!

Intensywna promocja

Podczas sprzedaży nieruchomości kluczową rolę odgrywa jej promocja. Przy współpracy "na wyłączność" zapewniamy najszerszy zakres promocji Twojej oferty. Po przeprowadzeniu dokładnej analizy oferty oraz grupy docelowej klientów, dobierzemy odpowiednie narzędzia reklamowe. Działania te w połączeniu z intensywnością reklamy zwiększą szanse na sprzedaż Twojej nieruchomości do maksimum!

Szybkość

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości? Dobrze trafiłeś(aś)! Statystycznie oferty z klauzulą wyłączności sprzedają się ok. 4 razy szybciej! Jest to możliwe dzięki intensywności promocji oferty oraz wyeliminowania chaosu organizacyjnego, wynikającego z współpracy z wieloma biurami nieruchomości jednocześnie. Oferty "na wyłączność" traktowane są zawsze priorytetowo!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dzięki współpracy z tylko jednym biurem, unikniesz wizyt anonimowych klientów. Będziemy dysponować danymi każdej z osób oglądających Twoją nieruchomość i każda z nich będzie mieć podpisaną Umowę Pośrednictwa. Dodatkowo nad całym procesem sprzedaży czuwać będzie doświadczony, licencjonowany Pośrednik, posiadający ubezpieczenie OC.

Zgłoś nieruchomość

Wypełnij prosty formularz i zgłoś nam swoją nieruchomość bez wychodzenia z domu!
My zajmiemy się resztą.

Przejdź do formularza

Z usług biura Global korzystałam przy sprzedaży mieszkania w Krakowie i jednoczesnym kupnem nowego (taka transakcja wiązana). Pomoc ze strony biura była ogromna i głównie dzięki Pani Iwonie udało się wszystko załatwić w wymaganym terminie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dobre biuro. Pani Iwona świetnie doradza i bardzo dobrze zna się na rzeczy. Pełen profesjonalizm. Załatwiają wszystko od A do Z. Jestem bardzo zadowolony z usług biura.

Biuro Global jest zdecydowanym zaprzeczeniem złych stereotypów o pośrednikach nieruchomości. Wysokość prowizji rozsądna (w innym biurze próbowano mnie namówić na 5%!). Cała współpraca wyglądała dużo lepiej niż w dużych, sieciowych biurach. Pan Tomasz był bardzo dobrze zorientowany w całej sytuacji i potrafił odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie (a było ich dość dużo bo mając złe doświadczenia z innymi biurami woleliśmy dmuchać na zimne i upewnić się). Dziękujemy za cierpliwość i polecamy każdemu kto chce sprawnie sprzedać mieszkanie

Współpracowałem z biurem Global kilkukrotnie, początkowo jednocześnie mając umowy z innymi biurami. Jednak zawsze najbardziej byłem zadowolony z profesjonalizmu Pani Iwony i Pana Tomka. Bardzo szybko doprowadzali do transakcji, jednocześnie uwzględniając potrzeby i sugestie na które zwracałem uwagę. Pełny profesjonalizm, kultura osobista i uczciwość, to cechy które wyróżniają to biuro z wielu innych na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem "sieciówek". Bardzo polecam.

Parę tygodni temu miałam przyjemność korzystać z usług biura nieruchomości Global. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Iwona szybko pomogła mi znaleźć mieszkanie, które spełniało wszystkie moje oczekiwania. Na bieżąco byłam informowana o nowych ofertach. Fachowa obsługa sprawiła, że zakup mojego pierwszego mieszkania odbył się bez żadnych problemów. Polecam każdemu kto chce szybko i sprawnie przejść przez proces poszukiwania i zakupu mieszkani

Z wielką przyjemnością polecam usługi Biura Nieruchomości GLOBAL, a w szczególności Panią Iwonę, z którą współpracowałem w osiągnięciu celu jakim był zakup domu na określonych warunkach - pełen profesjonalizm, doradztwo i zaangażowanie w całym zakresie, sympatyczne podejście do klienta i dostępność w każdym czasie. Od pierwszej chwili nawiązania współpracy jest się przekonanym, że złożony cel zostanie osiągnięty. Polecam z całą serdecznością.

Bardzo rzetelna firma. Pani Iwona pomogła w załatwieniu wielu formalności przed transakcją. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie.

Polecam to biuro. niezłe prowizje, pośrednicy bardzo pomocni, również w przygotowywaniu dokumentów.

Wróć do strony