Blog

Artykuły ze świata nieruchomości. Bądź na bieżąco

Nowa strona internetowa

Z nieskrywaną satysfakcją, uruchamiamy dziś nową stronę internetową Biura Nieruchomości „Global”. Nasza nowa strona pomoże Państwu w prosty, szybki i przejrzysty sposób uzyskać dostęp naszej bazy ofert nieruchomości. Ponadto mogą Państwo zapoznać się z informacjami o naszej firmie, poznać zakres usług oraz warunki współpracy, a także skontaktować się z nami w łatwy i wygodny sposób.

Wkrótce udostępnimy również możliwość zgłoszenia nieruchomości z poziomu strony, dzięki czemu będą Państwo mogli zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

 

Ale to jeszcze nie wszystko…

W ostatnim czasie zaszła u nas jeszcze jedna ważna zmiana. Nasze Biuro zyskało nową identyfikację wizualną firmy, a wraz z nią – nowe, nowoczesne logo.
Biuro Nieruchomości Global

Mamy wielką nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Państwu do gustu oraz sprawią, że współpraca z nami będzie jeszcze efektywniejsza. Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania strony, mogą Państwo przesłać za pomocą formularza kontaktowego lub na nasz adres e-mail: [email protected]

Zapraszamy również na nasz firmowy Fanpage na Facebooku: http://facebook.com/biuroglobal, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych ofert, artykułów oraz informacji o ofertach specjalnych.

Gorąco zapraszamy do współpracy!