O Firmie

Dowiedz się więcej o naszej działalności

POZNAJ NAS LEPIEJ

Biuro Nieruchomości "GLOBAL" s.c. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Łokietka 48 (wcześniej Wielopole 32/4), zostało założone w 2005 roku, przez doświadczoną pośredniczkę w obrocie nieruchomościami - Iwonę Trojańską.

Swoje doświadczenie zdobywała od 1991 r. pracując jako pośrednik w obrocie nieruchomościami. Posiada ona wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania usług w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także obowiązkowe ubezpieczenie OC. Legitymuje się licencją Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast o numerze 3678.

Ponadto Biuro Nieruchomości "GLOBAL" s.c. jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Nasze doświadczenie oraz sumienną i uczciwą pracę potwierdza ogromna ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji i zadowolonych klientów.

NASZE BIURO W LICZBACH

27

LAT W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

1300

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

1100

PRZEPROWADZONYCH TRANSAKCJI

350

AKTUALNYCH OFERT W BAZIE

POZNAJ OBSZAR NASZYCH DZIAŁAŃ

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zajmujemy się kompleksową obsługą związaną z krakowskim rynkiem nieruchomości. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży, kupna, wynajmu oraz najmu mieszkań, lokali, budynków i działek. W swych działaniach kierujemy się etyką oraz literą prawa, chroniąc tym samym interesy setek naszych klientów.

Wsparcie od początku do końca

Zapewniamy wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem, aż do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, współpracujemy z Domem Kredytowym NOTUS, posiadającym bogatą ofertę finansowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia. Bezpłatne porównanie oferty wszystkich banków daje pewność, że otrzymasz kredyt dopasowany do Twoich potrzeb.

Marketing nieruchomości

Współpracujemy z profesjonalnym zespołem marketingu internetowego, dzięki czemu otrzymasz najefektywniejszą reklamę na rynku. Promowane przez nas oferty ukazują się regularnie w blisko 20 portalach branżowych, na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Decydując się na współpracę z nami na zasadach wyłączności, stworzymy indywidualną stronę internetową dla Twojej nieruchomości oraz nakręcimy profesjonalną wideo prezentację*.

POZNAJ PROCES OBSŁUGI NASZYCH KLIENTÓW

Nawiązanie kontaktu

Pierwszym krokiem w procesie sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości jest kontakt z naszym specjalistą. Dla Państwa wygody, udostępniamy wiele kanałów kontaktu, tj. Telefon, E-mail, Formularz kontaktowy oraz Facebook.

Analiza potrzeb

Państwa satysfakcja i zadowolenie z naszych usług są dla nas niezwykle ważne, dlatego precyzyjne określenie wymagań i potrzeb już na początku współpracy, pozwoli nam przygotować ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Prezentacja ofert

Od momentu nawiązania współpracy, nasi specjaliści prowadzić będą intensywne poszukiwania idealnej dla Państwa oferty. Wsparcie zapewni im specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu nie umknie nam żadna nieruchomość spełniająca Państwa kryteria. Wówczas przystąpimy do prezentacji wybranych nieruchomości.

Przygotowanie transakcji

Zaproponowane przez nas oferty są zweryfikowane pod względem prawnym. Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie jedną z nich, gwarantujemy fachową pomoc w przeprowadzeniu negocjacji, dzięki którym uzyskają Państwo najkorzystniejsze warunki.

Finalizacja transakcji

Gdy zdecydują się Państwo na zakup wybranej nieruchomości, przygotujemy wszelkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia transakcji. Dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi mają Państwo pewność, że transakcja przeprowadzona zostanie szybko i rzetelnie. W przypadku chęci skorzystania z kredytu, doradca finansowy przeprowadzi analizę ofert wszystkich banków, dzięki czemu uzyskają Państwo najkorzystniejsze warunki.

Przekazanie nieruchomości

Po sfinalizowaniu transakcji mogą Państwo nadal liczyć na nasze wsparcie. Nasz specjalista będzie towarzyszył Państwu podczas przekazania nieruchomości aby zadbać o każdy szczegół. Sporządzimy protokół zdawczo-odbiorczy oraz przygotujemy wszelką niezbędną dokumentację, dzięki czemu unikną Państwo ewentualnych dodatkowych kosztów. Od tego momentu możesz cieszyć się swoją wymarzoną nieruchomością!